Regulamin

1. Platforma Forumoteka.pl jest witryną bezpłatną.

2. Utworzenie własnego forum w serwisie forumoteka.pl oraz korzystanie z niego jest bezpłatne.

3. Serwis forumoteka.pl zastrzega sobie prawo do emisji reklam i linków tekstowych na forach użytkowników. Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za treść emitowanych reklam jednak dołożą wszelkich starań aby reklamy zgodne były z dobrymi obyczajami.

4. Usługa wyłączenia reklam jest płatna i nieobowiązkowa.

5. Serwis forumoteka.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania opłat za niektóre dodatkowe opcje serwisu. Opcje te nie będą obowiązkowe.

6. Zabrania się rozpowszechniania w serwisie forumoteka.pl treści niezgodnych z prawem. Rozpowszechnianie takich treści będzie skutkować natychmiastowym usunięciem forum bez ostrzeżenia.

7. Zabrania się rozpowszechniania w serwisie treści obraźliwych, niezgodnych z dobrymi obyczajami, godzących w dobra innych osób. Rozpowszechnianie takich treści będzie skutkować ostrzeżeniem albo natychmiastowym usunięciem forum.

8. Zabrania się publikacji informacji typu warez, czyli:
- materiałów lub odnośników do materiałów chronionych prawem autorskim, w przypadku gdy naruszają one prawa autorów tych materiałów lub umożliwiają ich naruszenie
- informacji (np. seriale do programów) i narzędzi (np. cracki do programów) lub odnosników do takich informacji i narzędzi, które umożliwiają naruszenie praw autorskich.

Wszystkie fora zawierjące tego typu informacje będą usuwane bez ostrzeżenia.

9. Zabrania się rozpowszechniania wszelkiego rodzaju treści pornograficznych. Wszystkie fora zawierające tego typu treści będą usuwane bez ostrzeżenia.

10. Za treści na forum odpowiada jego administrator, czyli osoba, która wypełniła formularz rejestracji konta w serwisie forumoteka.pl. Jest on obowiązany do usuwania treści niezgodnych z regulaminem.

11. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia forum bez podania przyczyny.

12. Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane na forum użytkowników ani za stratę danych wynikłych z usunięcia forum wynikłego z nieprzestrzegania regulaminu.

13. Administratorzy serwisu dokładają wszelkich starań aby serwis działał poprawnie, lecz nie ponoszą odpowiedzialności za ewntualne problemy techniczne.

14. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu. Nowy regulamin obowiązuje z chwilą ogłoszenia.

15. W przypadku braku aktywności użytkowników na forum, administrator serwisu Forumoteka.pl ma prawo do całkowitego i bezpowrtonego usunięcia forum

16. Założenie forum w serwisie forumoteka.pl oznacza akceptację powyższego regulaminu.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015-2018 Forumoteka.pl