Jaka jest najlepsza aplikacja do książek w wersji audio na telefon?

Audiobooki to alternatywa dla książek w formie papierowej i ebooków. Można ich słuchać podczas ćwiczeń na siłowni, jazdy na rowerze, w podróży i w wielu innych sytuacjach. Książka w takiej formie przypomina słuchowisko radiowe, dlatego podoba się osobom, które nie przepadają za literaturą w klasycznej odsłonie.

Jeśli chcesz skorzystać z zasobów, które oferuje Audioteka najlepsza aplikacja audiobook za darmo to coś, co powinno Cię zainteresować.

Audiobooki w chmurze na abonament – dlaczego warto je wybrać?

Korzystanie z audiobooków dostępnych w Audiotece daje wiele możliwości. Użytkownik może przechowywać zakupione książki w wersji audio w chmurze, co sprawia, że nie potrzebuje żadnego fizycznego nośnika, by zabrać je ze sobą na wakacje, czy też, by posłuchać ich w samochodzie w drodze do pracy. Użytkownicy Audioteki mają dostęp do tysięcy audiobooków, nagranych przy współpracy ze znanymi aktorami i lektorami. Wszystkie książki do słuchania gwarantują wysoką jakość dźwięku, co sprawia, że nagrania są bardziej wciągające i atrakcyjne dla odbiorcy.

Darmowy dostęp do polskich i angielskich audiobooków obejmuje możliwość odtworzenia aż 10% całej treści książki w wersji audio. Możliwość słuchania za darmo fragmentów audiobooków sprawia, że każdy użytkownik płaci tylko za te materiały, które go interesują. Każdy może sprawdzić, czy odpowiada mu głos lektora, tematyka audiobooka, sposób narracji itp. Dzięki temu użytkownik nie kupuje kota w worku, a platforma zapewnia mu przestrzeń w chmurze do stworzenia własnej biblioteki audiobooków. Co więcej, użytkownik nie ponosi dodatkowych kosztów za odsłuchiwanie zasobów, które oferuje mu A działa na większości urządzeń mobilnych.

Audioteka najlepsza aplikacja audiobook za darmo – sprawdź, jak uruchomić swoje audiobooki

Do odsłuchiwania tysięcy audiobooków i podcastów można użyć darmowej aplikacji. Można ją pobrać na dowolny telefon lub tablet z systemem Android bądź iOS. Jeśli chodzi o bazę Audioteka najlepsza aplikacja audiobook za darmo umożliwia odtwarzanie każdego pliku w wysokiej jakości. Audiobooki można uruchomić i zatrzymać w dowolnym momencie, a następnie wrócić do fragmentu, na którym skończyło się słuchanie.

Zobacz też:  Internet rzeczy - zagrożenia

Najlepsze aplikacje do słuchania audiobooków na urządzeniach Apple

Audioteka to aplikacja przeznaczona dla użytkowników dorosłych i dzieci. W aplikacji z audiobookami na urządzenia Apple możliwe jest słuchanie w trybie offline, które przydaje się m.in. w trakcie lotów samolotem. Ponadto użytkownik może zadecydować o prędkości odtwarzania i przyśpieszyć ją dwukrotnie, by przewinąć słuchowisko do wybranego fragmentu. Setki darmowych audiobooków można bezpiecznie słuchać w samochodzie, gdyż aplikacja Audioteka jest kompatybilna z Apple CarPlay. Audioteka Kids z kolei umożliwia odsłuchiwanie najlepszych audiobooków przeznaczonych dla najmłodszych.

Darmowe aplikacje Audioteki na urządzenia z systemem Android

Aplikacja Audioteka na urządzenia z systemem Android działa tak samo jak na urządzenia z systemem iOS. Z jej pomocą można odtwarzać audiobooki, gdziekolwiek się jest. Aplikacja umożliwia tworzenie list ulubionych słuchowisk, dzięki czemu nie zmarnujesz ani chwili na ich poszukiwanie wśród pobranych plików. Korzystanie z listy ulubionych słuchowisk i darmowych pozycji pozwala wracać do wybranych plików dowolną liczbę razy bez opłacania wyższego abonamentu i ponoszenia dodatkowych opłat.

Dostęp abonamentowy z dowolnego urządzenia

Korzystanie z abonamentu Audioteka umożliwia odsłuchiwanie ulubionych z dowolnego urządzenia. Użytkownik może logować się na swoje konto z kilku różnych sprzętów bez konieczności opłacania kilku abonamentów lub wielokrotnego wykupowania tych samych audiobooków. Opłacone słuchowiska można odtworzyć po zalogowaniu się na swoje konto na komputerze, tablecie, telefonie lub odtwarzaczu MP3. Pliki znajdują się w chmurze, z której można je pobrać do pamięci wewnętrznej urządzenia i odtworzyć bez dostępu do sieci.

Jedno konto umożliwia odsłuchiwanie wykupionych audiobooków z różnych urządzeń, gdyż opłacone pliki znajdują się w chmurze. Konto łączy się z chmurą z dowolnego sprzętu, gdyż działa ona jak wirtualna biblioteczka, z której w każdej chwili można wybrać książkę. Co ważne, w przypadku zgubienia lub awarii sprzętu, na którym dotychczas odtwarzało się wykupione słuchowiska, można uruchomić je na dowolnym dodatkowym urządzeniu.

Zobacz też:  Nowe technologie w edukacji

Audiobooki dla miłośników literatury każdego typu

Dzięki aplikacji Audioteka użytkownicy zyskują dostęp do setek audiobooków po polsku. Mają możliwość słuchania historii obyczajowych, fantastycznych, romansów, kryminałów, thrillerów, horrorów i wielu innych gatunków. Użytkownicy mogą wybierać dla siebie książki do słuchania o interesującej ich tematyce, co sprawia, że nigdy się nie nudzą. Wybór słuchowisk jest szeroki w każdej tematyce zarówno w aplikacji dla dorosłych, jak i dla dzieci, co zapewnia rozrywkę na wiele długich godzin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *