Top 3 urządzenia do napojów gazowanych

Dbanie o zdrowie nawodnienie jest niezwykle istotne. Nie wszyscy jednak przepadają za zwykłą, niegazowaną wodą i są w stanie wypić jej więcej wtedy, gdy jest gazowana. To jedna z przyczyn rosnącej popularności saturatorów do wody, zwanych inaczej ekspresami do wody gazowanej. Najpopularniejszym producentem jest SodaStream. Marka jakiś czas temu wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponując możliwość przygotowywania w domu ulubionych napojów z bąbelkami – szybko i ekologicznie. Zobacz, na jaki sprzęt się zdecydować, by móc sięgnąć po ulubiony smak zawsze wtedy, gdy masz na to ochotę!

Saturator do wody – czy warto?

Zastanawiasz się, skąd fenomen SodaStream? Za popularnością saturatorów tej marki stoją dwie przyczyny – wygoda i ekologia. Kupowanie butelek wody gazowanej to nie tylko spory, regularny wydatek, ale przede wszystkim konieczność przynoszenia ciężkich zgrzewek i znalezienia miejsca na ich przechowywanie. Korzystając z ekspresu SodaStream, odpadają ci te problemy! Same sprzęty nie są duże i nie przytłaczają kuchennego blatu. Co więcej, ich atrakcyjny design sprawia, że świetnie komponują się z nowocześnie urządzonym wnętrzem.

Za zakupem SodaStream przemawia też ekologia. Jeśli nie chcesz przyczyniać się do produkcji plastikowych śmieci, zrezygnuj z butelkowanej wody. To najprostszy sposób, by przenieść więcej przyjaznych środowisku nawyków do twojego życia! Zwłaszcza, jeśli tym samym chcesz dawać dobry przykład swoim dzieciom – wspieranie wartości proekologicznych jest istotne od najwcześniejszych lat.

Z jakim wydatkiem trzeba się liczyć, kupując saturator? Najtańsze modele kosztują ponad 200 zł, najdroższe – niespełna 500 zł. Zwróć też uwagę na to, co dostajesz w zestawie: często dołączane są butelki i naboje w różnej konfiguracji.

Na jakie parametry zwracać uwagę, porównują poszczególne urządzenia? Spójrz na:

  • pojemność butelki;
  • co wchodzi w skład zestawu;
  • łatwą obsługę;
  • wymiary saturatora;
  • opinie innych użytkowników.
Zobacz też:  Optometrysta kim jest i kiedy powinniśmy się do niego wybrać?

Jeśli nie wiesz, który model sprawdzi się u ciebie najlepiej, recenzje kupujących lub opinie twoich przyjaciół mogą być wartościową podpowiedzią!

Polecane saturatory do wody – jaki model wybrać?

Wybór modeli SodaStream jest spory. Zwłaszcza, że możesz je kupić w różnych konfiguracjach, z innymi dodatkami w zestawie. Zobacz najlepsze propozycje, z których każda pozwoli ci szybko sięgnąć po gazowaną wodę lub ulubiony napój z bąbelkami – przygotowany w do domu i ekologicznie!

  • SODASTREAM TERRA– model za niespełna 300 zł. W zestawie znajdziesz dwie litrowe butelki SodaStream FUSE oraz cylinder z gazem CO2, zwany inaczej nabojem. Taki jeden nabój wystarczy do przygotowania aż 60 l wody gazowanej! Docenisz tez wskaźnik osiągniętego nagazowania napoju oraz wygodną obsługę!
  • SODASTREAM ART – elegancki model za niespełna 400 zł będzie prawdziwą ozdobą każdej kuchni! W zestawie znajdziesz butelkę SodaStream FUSE o pojemności 1 l, a także – cylinder z CO2. Jeden taki nabój pozwoli ci przygotować aż 60 litrów napoju z bąbelkami – co oznacza spore oszczędności. Docenisz intuicyjną obsługę i zachwycające wzornictwo tego saturatora!
  • SODASTREAM Duo – sprzęt za ok. 500 zł. W zestawie znajdziesz litrową butelkę z tworzywa sztucznego, jedną szklaną butelkę o takiej samej pojemności oraz nabój z COdo przygotowywania napojów. To najlepszy ekspres, jeśli zależy ci na tym, by móc zabrać przygotowany napój z bąbelkami tam, dokąd się wybierasz. Sprzęt zachwyca minimalistycznym designem i świetnie będzie się prezentował na kuchennym blacie.

Znasz już polecane urządzenia, by szybko przygotować ulubiony napój z bąbelkami. Sprawdź wszystkie saturatory do wody w sklepie MediaMarkt, porównaj ich parametry i opinie kupujących, by zdecydować się na model najbardziej odpowiedni dla ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *